KISACA NADIA’S JEWELLERY

1989 Yılından itibaren sektöründe kendine has tarzıyla kısa zamanda öne çıkarak güvenilir ve kalıcı markalardan birisi olmayı başarmıştır. Atölyeden Halk’ a anlayışını en uygun fiyatlar ile size özel bir mücevher atölyesi olmayı kendisine misyon edinmiştir.

Sıra dışı, zarif ve değerli takı tutkunlarının rağbet ettiği Nadia’ s Jewellery;kalitesi, güvenilirliği ve tasarımlarıyla yurtiçi ve yurtdışında alanında en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Nadia’ s Jewellery olarak tüm ürünlerini kendi atölyemizde tasarlayıp satışa sunuyoruz. Bunun haricinde ürün tasarımına siz de yön verip, istediğiniz pırlanta veya değerli taşı kullanabilirsiniz. GIA ve HRD sertifikalı tektaşlarımız için atölyemize bekliyoruz

Nadia’ s Jewellery piyasa fiyatının çok altında mâl ettiği ürünlerini yine çok düşük kar marjlarıyla www.nadiasjewellery.com.tr, N11 ve Etsy fırsat sitelerinde belirli zaman aralıklarında kampanyalar düzenleyerek % 70’ e varan indirimler sunmaktadır.

Önceden randevu alarak atölyemizi ziyaret edebilirsiniz, mücevherlerimizin nasıl yapıldığını hakkında bilgi alabilir, aklınıza takılan soruları sorabilir ve ürününüzün tasarım aşamasında bize katılabilirsiniz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?