Sık Sorulan Sorular

 • Siparişler kaç günde hazırlanıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra üretim süremiz ortalama olarak 5 gündür. Ancak üretim süreci tasarım detayına göre değişiklik gösterebilmektedir. Siparişiniz öncesinde mutlaka bu süre ile ilgili tasarımcılarımızdan bilgi almanızı öneririz.

 • Ürünleri görüp, deneyebileceğimiz bir mağazanız var mı?

Nurosmaniye’ deki atölyemizi ziyaret edip işlerin nasıl yürüdüğünü aşama aşama  görebilirsiniz.

Özellikle merak ettiğiniz bir ürün var ise lütfen bizim ile iletişime geçiniz böylelikle beğendiğiniz modelin atölyemiz de örneği olup olmadığını ve güncel bilgilerini size iletebiliriz.

Ofisinize ulaşım nasıl sağlanır?

Adresimiz:Alemdar mahallesi, himaye-i etfal sokak NO:6/13 fatih/İstanbul.

Google Haritalarında Nadia’ s Jewellery işaretlidir. Ayrıca Web Sayfamızdaki İletişim bölümünde Adresimizin haritası Mevcuttur. En kolay ulaşım tramway ile Sultanahmet durağında inince 2 dakika kadar yürüme mesafesindedir.

 • Ofisinizin Önünde Otopark Kolaylığı Var mıdır?

Atölyemizin sokağında katlı otopark bulunmaktadır.

 • Atölyeniz de bir ürün de değişiklik yaptırabilir miyiz?

Her hangi bir üründe istediğiniz değişikliği yapabiliriz.

 • Ofisinizi istediğimiz zaman  ziyaret edebilir miyiz yoksa randevu mu almamız gerekiyor?

Hafta içi günlerde randevu almanızı öneriyoruz. Çünkü size özel ayrılan sürede  rahat bir şekilde ürünleri incelemenizi ve size özel bir danışmanlık vermeyi tercih ediyoruz. Randevu almadan uğrayan müşterilerimize de  hizmet veriyoruz, ancak randevulu müşterilerimiz ile çakışması durumunda istemeden de olsa onları biraz bekletmek durumunda kalabiliyoruz.

Cumartesi günü için ise randevu planlaması yapmıyoruz. Cumartesi gününde müşterilerimize geliş sıralarına göre hizmet ve danışmanlık veriyoruz. Olabilecek bir yoğunlukta sizi biraz bekletirsek anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 • Nasıl randevu alabiliriz?

Randevu için 0212 526 86 08 nolu telefon ya da info@nadiasjewellery.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Çalışma günlerinizi ve saatlerinizi öğrenebilir miyiz ?
Haftaiçi 09:00 – 19:00 arası, Cumartesi günleri ise 12:00 – 15:00 saatleri arasında açığız. Pazar günleri ise kapalıyız.

 • Yüzük ölçümü / kız arkadaşımın yüzük ölçüsünü  bilmiyorum. Nasıl bir yol izleyebiliriz?

Yüzük ölçünüzü mağazamızda bizim almamız en sağlıklı yoldur.  Eğer mağazamıza gelemeyecek durumdaysanız yakınınızdaki bir kuyumcudan ölçünüzü aldırıp bildirebilirsiniz.

Eğer kız arkadaşınıza süpriz bir yüzük hazırlayacaksanız kullandığı ve yüzük parmağına tam olan bir yüzüğü bize getirebilirsiniz. İp ile ölçü alma vb. yöntemler genelde yanlış sonuç vermektedir. Diğer alternatif  ölçü yöntemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Daha önce pırlanta alışverişi yapmadık. Bu konuda bizi yönlendirebilir misiniz?

Hayalinizdeki evlilik teklifi yüzüğünü hazırlama süreci oldukça keyifli bir deneyimdir. Bu konuda endişe ya da sıkıntı duymanıza gerek yok. Pırlanta hakkında bilmeniz gereken tüm teknik ve tasarımsal detayları mağazamıza geldiğinizde size detaylı bir şekilde anlatıyor olacağız.

 • Kendi pırlantamızı ya da taşımızı size getirsek onları kullanarak ürün hazırlayabilir misiniz?

Evet bu mümkün.

 • Ürünleri siz mi üretiyorsunuz?

Evet. Tüm ürünlerin tasarım ve üretimi tamamen bize aittir.

 • Garanti ve sertifika veriyor musunuz?

Evet. Tüm ürünlerimiz Nadia’s Jewellery tarafından garanti güvenceli ve sertifikalı olarak satılmaktadır.

 • Aldığımız mücevherin bakımını yapıyor musunuz ?

Evet. Nadia’s Jewellery’ den aldığınız her ürünün bakımını ihtiyaç duyduğunuz her zaman sizin için ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Genel olarak yılda  1 ya da 2 kez düzenli olarak bakıma getirmenizi öneriyoruz. Bu sayede aldığınız mücevherler ışıltısını ilk günkü gibi koruyacak ve bir ömür boyu memnun bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

 

 • Yüzük ölçüsü büyük ya da küçük olma durumunda tadilat yapıyor musunuz?
Evet. Büyütme ya da küçültmeye uygun yüzüklerimizin ölçüsünü müşterilerimiz için ücretsiz olarak  değiştiriyoruz. Sadece tamtur veya tasarımı ölçü değişimine uygun olmayıp, yeni baştan yapılacak yüzükler için tadilat ücreti talep ediyoruz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?